top of page

Voňavé Olejíčky

Minerální Náramky

Poukázky

Výstřižek.PNG
Výstřižek4.PNG
123238888_4513872092016356_3567253570030

10ml směs rostlinného oleje a éterických olejů v roll-onu je skvělá součást jógové lekce. A samozřejmě se dá strčit do kapsy a vzít kamkoliv s sebou - do práce, do MHD, do postele, a tak.
Není to parfém, takže nezahltí a pomaloučku vyprchá. A natírá se kamkoliv, asi především na tepny, takže zápěstí a klidně i krk.

Namíchala jsem 6 vůní, které mi spolu moc voní a každá z nich se dá použít pro jinou důležitou životní chvíli, protože aromaterapie se stala více než vítanou součástí mého všedního dne :)


O detaily nebo rovnou o olejíček si můžete napsat na daniela.yogita@gmail.com a očuchat můžete přijet osobně, poslat můžu Zásilkovnou.

Náramek může být krásná ozdoba, důležitá osobní připomínka a díky vlastnostem minerálních kamenů i posilující, uzdravující nebo prostě harmonizující pomůcka.

Vytvářím je podle vlastní fantazie a výsledné kombinace mě občas velmi překvapí, každý kus je originál.

Navlékám samozřejmě i na přání podle barev nebo žádaných účinků kamenů - dělala jsem náramek pro dulu, pro kamarádky na rozlučce se svobodou, společný pro páry, pro malou holčičku.

Nově se chystám i na meditační náhrdelníky japa mala a moc se na to těším.

O detaily nebo rovnou o náramek si můžete napsat na daniela.yogita@gmail.com, poslat můžu Zásilkovnou.

Dárkový poukaz Yogita se dá použít na cokoliv.

Nejčastěji samozřejmě volíte permanentku, ale v ceně může být i individuální lekce, konzultace, náramek, olejíček, ajurvédský čaj, místo na jógovém víkendu a tak vůbec.

Poukaz můžu buď poslat emailem na vytisknutí doma, nebo vytisknu, ozdobně vystříhnu, vložím do barevné obálky a přidám afirmaci.

Náramky vyprodány

MŮJ JÓGA
krámek

bottom of page